Elektrik Faturası Hesaplama

Artık Elektrik faturanızın doğru kesilip kesilmediğini kolaylıkla kendiniz hesaplayabilirsiniz.  Enerji piyasası düzenleme kurumu ( EPDK) Bir Uygulama geliştirdi. Ve artık Elektrik faturanız geldiğinizde bu uygulama sayesinde basit bir şekilde faturanızın doğru kesilip kesilmediğini kontrol edebileceksiniz.

Elektrik Faturası Hesaplama

Elektrik Faturası Hesaplama

Elektrik Faturası Hesaplama

Elektririk faturalarında tüketiciler oğun şikayet etmekteydi benim faturam yanlış kesildi. Bana fazla fatura geldi gibi elektrik faturası şikayetlerinin önüne geçebilmek için tüketicilerin kendi kendilerine elektrik faturalarını kontrol edip hesaplayabilecekleri web sitesini ve adresini hazırladılar buradan elektrik faturanızı kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Elektrik Faturası Hesaplarken Dikkat edilmesi gereken husus; Fatura hesaplama modülünde, gecikme zammı, Kesme, açma bedeli gibi bedelleri hesapladıktan sonra tutara ilave etmeniz gerekmektedir.

Elektrik Faturası Hesaplama Tıklayın

Elektrik Faturası Hesaplama

Elektrik Faturası Hesaplama

Son dönemlerde elektirik faturaları iyice yüksek gelmeye başladı. Hiç kimse gelen faturalardan memnun değil. Açıkçası türkiye’de bu kadar pahalı elektrik kullanımını anlamış değilim. Evinizde Basit bir buzdolabı çamaşır makinesi ve televizyon olsun 80-100 tl fatura geliyor. Bu tutar asgari ücretle çalışanlar için bu tutar oldukça yüksek bir tutar.

Tüketiciler de gelen faturalardan memnun değil sürekli şikayet ediyorlar ki EPDK fatura hesaplama modülünü ve sitesini gerekli görmüş. Epdk Yapması gereken fatura hesaplama modülü sitesi değil türkiye neden bu kadar pahalı elektrik kullanıyor bunu araştırsa daha doğru bir iş yapmış olur.

 

 

 

 

Filed in: Genel Tags: , , ,

You might like:

Sinan Gümüş Kimdir Hayatı oynadığı Takımlar Sinan Gümüş Kimdir Hayatı oynadığı Takımlar
FİLİNTA DİZİSİ OYUNCULARI ve KONUSU FİLİNTA DİZİSİ OYUNCULARI ve KONUSU
Bim 11 Temmuz aktüel Ürünler Bim 11 Temmuz aktüel Ürünler
Hayat Ağacı Dizisi Oyuncuları ve Konusu Hayat Ağacı Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Yorum yazın

You must be Logged in to post comment.

© 2014 Güncel bilgilerin adresi – kaarga.com. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Msn kaydol | wxllk.com