Kiraz mevsimi Ayaz (Serkan çayoğlu) kimdir

“Kiraz mevsimi” dizisinde farklı bir karakter ve isimde ekrana gelecek olan oyuncu ayaz namı-diyar Serkan Çayoğlu karakteri ile karşımıza çıkmakta. Serkan çayoğlu gerçekten mesleği manken olan ve sonradan oyunculuk sektörüne geçiş yapanlaradan. Almanyada doğup büyüdü. Türkiye’ye yeni geldi ilk defa zeytin tepesi dizisinde izledik serkanı. Ne oldu bilmiyorum zeytin tepesi dizisi tutmadı hemensona erdi. Umarız bu dizi böyle devam eder şansı yaver gider.

27 yaşında yakışıklı, atletik bir yapıya sahip başarılı bir mimardır. Yakın arkadaşı Mete ile bir mimarlık ofisi kurmuş ve kısa zamanda büyük başarılara imza atmıştır. 8 yaşlarında babasını bir trafik kazasında kaybeden Ayaz, annesi Ender’in de işine yönelmesi ve onu ilgisiz bırakması sonucu mutsuz ve zor bir çocukluk geçirmiştir. Onu babaannesi büyütmüştür. Özellikle annesinin babasının ölümünden sonra yaşadığı ilişki ,annesiyle arasını daha da açar .

Ukala gibi gözükse de özünde hassas ve duygusal biridir. Dış görünümüne önem veren,lüks yaşamayı seven, eğlenceli ve sosyal biridir. Günü birlik ilişkiler yaşayan, aşka bağlılığa inanmayan biri olmasına rağmen, Öykü’den ilk görüşte hoşlanır. Öykü bugüne kadar tanıdığı bütün kadınlardan farklıdır.

Serkan Çayoğlu Kimdir

Serkan çayoğlu almanya doğumlu ve almanyada büyümüştür. Türkiyeye geleli çok fazla olmadı. İlk önce kuzay güney dizisinde küçük rollerde oynadı. ASıl çıkışını ise 2013 yılındaki zeytin tepesi dizisi ile yaptı. Ancak dizi fazla tutmadı  birkaç bölüm sonra yayınına son verildi.

Serkan Çayoğlu Oynadığı Diziler

Kuzey Güney dizisi – 2012
Zeytin tepesi dizisi – 2013
Kiraz mevsimi dizisi – 2014

Serkan Çayoğlu resimleri

Serkan Çayoğlu

Serkan Çayoğlu

Serkan Çayoğlu

Serkan Çayoğlu

Serkan Çayoğlu

Serkan Çayoğlu

Serkan Çayoğlu

Serkan Çayoğlu

Kiraz mevsimi dizisinde oynayan diğer oyuncular

Kiraz mevsimi ayaz kimdir, kiraz mevsimi ayaz nereli, kiraz mevsimi serkan, serkan çayoğlu kimdir, serkan çayoğlu nereli, serkan çayoğlu kaç yaşında, serkan çayoğlu oynadığı diziler, Kiraz mevsimi ayaz gerçek adı, kiraz mevsimi ayaz oynadığı diziler, kiraz mevsiminde ayazı kim oynuyor

Filed in: Kimdir Tags: , , , , , , ,

You might like:

Sinan Gümüş Kimdir Hayatı oynadığı Takımlar Sinan Gümüş Kimdir Hayatı oynadığı Takımlar
FİLİNTA DİZİSİ OYUNCULARI ve KONUSU FİLİNTA DİZİSİ OYUNCULARI ve KONUSU
Bim 11 Temmuz aktüel Ürünler Bim 11 Temmuz aktüel Ürünler
Hayat Ağacı Dizisi Oyuncuları ve Konusu Hayat Ağacı Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Yorum yazın

You must be Logged in to post comment.

© 2014 Güncel bilgilerin adresi – kaarga.com. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.