Kiraz Mevsimi Dizisi Öykü ( Özge Gürel ) Kimdir

Kiraz mevsimi dizisinde rol alan oyunculardan birisi öykü Acar karakterini canlandıran Özge Gürel oynayacak. Özge gürelin kraz mevsimi dizisindeki performansı merakla bekleniyor. Yep yeni bir dizi yepyeni bir seneryo ile izleyicinin karşısında nasıl hareket edecek göreceğiz.

Kiraz Mevsimi Dizisi Öykü ( Özge Gürel ) Kimdir

22 yaşında tekstil ve moda tasarımı bölümü son sınıf öğrencisi güzel, akıllı bir kızdır. Annesi Meral terzilik yaparak evlatlarının geçimini sağlamaktadır. 15 yaşında Cem adında bir erkek kardeşi vardır. Babası, Öykü daha çocukken onları başka bir kadın için terk etmiş ve bir daha geri dönmemiştir.

Yaşadığı bu travmadan sonra Öykü’nün herkese özellikle erkeklere güveni sarsılmış ve bu yaşına kadar hiç flörtü olmamıştır. Lise yıllarında tanışıp samimi olduğu şu zamanlarda üniversite arkadaşı olan Emre’nin aşkından bile bir haberdir.Mete’nin kardeşi olan Burcu en yakın dostudur. Öykü yetenekli ,doğal ,yardımsever ve dürüst bir genç kızdır. En büyük hayali ileride başarılı bir modacı olmak ve çocukluğundan beri aşık olduğu Mete ile evlenmektir

Birazda Özge Güreli Tanıyalım ;

Ünlü oyuncu 1987 yılının Şubat ayının 5. gününde dünyaya gelmiştir.  Güzel oyuncu 27 yaşında olup Kova burcudur.  İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu Kızım Nerede, Huzur Sokağı ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde rol almıştır. Gürel, son olarak da bir Ay Yapım Projesi olan Medcezir Dizisinde Asım Şekip Kaya’nın Kızı Ada karakterine can vermiştir.  Kızım Nerede isimli dizi de ise dizinin temel karakterlerinden olan Zeynep Dermiray’ı canlandırmıştı.

Özge Gürel Resimleri

Özge Gürel

Özge Gürel

Özge Gürel

Özge Gürel

Özge Gürel

Özge Gürel

Özge Gürel

Özge Gürel

Kiraz mevsimi dizisinde oynayan diğer oyuncular

Kiraz mevsimi dizisi öykü kimdir, kiraz mevsimi özge, kiraz mevsimi dizisi özge rolü, kiraz mevsimi özge nereli, kiraz mevsimi özge kaç yaşında, kiraz mevsimi özge gürel, kiraz mevsiminde oynayan özge kimdir

Filed in: Kimdir Tags: , , , ,

You might like:

Sinan Gümüş Kimdir Hayatı oynadığı Takımlar Sinan Gümüş Kimdir Hayatı oynadığı Takımlar
FİLİNTA DİZİSİ OYUNCULARI ve KONUSU FİLİNTA DİZİSİ OYUNCULARI ve KONUSU
Bim 11 Temmuz aktüel Ürünler Bim 11 Temmuz aktüel Ürünler
Hayat Ağacı Dizisi Oyuncuları ve Konusu Hayat Ağacı Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Yorum yazın

You must be Logged in to post comment.

© 2014 Güncel bilgilerin adresi – kaarga.com. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.
Msn kaydol | wxllk.com