Kiraz mevsimi oyuncuları

Yakında fox tv ekranlarına gelecek olan kiraz mevsimi dizisi güçlü kadrosu ile dikkat çekiyor. Uzun zamandır ekranlarda görünmeyen dağhan Külegeç, özge gürel  ve Serkan çayoğlu rol alacak. Komik ve aynı zamanda romantik bir aşk hikayesinin canlandırılacağı dizide neler olacağı önümüzdeki günlerde belli olacak.

Kiraz mevsimi dizisi fox tv de ne zaman başlayacağı ise belli değil hangi günlerde tayınlanacağı konusunda da bilgi yok.

Fox tv çok pahalı yapımlara girmeden ancak seneryosu güçlü dizilerle hayatta kalmaya çalışıyor. Nitekim karagül dizisinin bu kadar tutacağını kim bilebilirdi ki.

Kiraz mevsimi dizisinin konusu

Kiraz mevsimi dizisi

Kiraz mevsimi dizisi

Hikayesine kiraz mevsimi aşkın zamanıdır sözü ile giriş yapan senarist Aslı Zengin (Romantik Komedi 1-2) şimdi de genç moda tasarımcısı Öykü’yü (Özge Gürel) sunuyor bize. İstanbul’un tipik orta halli bir mahallesi, baş karakterlerin çıkış noktası olmanın ötesinde direnmekte olduğu değişim ile olayların merkezindedir.

Öykü’nün çocukluk aşkı Mete (Dağhan Külegeç) ve onun ortağı Ayaz(Serkan Çayoğlu) arasında yaşadığı aşk ikilemi, yakın arkadaşı Şeyma’nın (Nilperi Şahinkaya) gizli oyunları ile iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. Çapkın bekar Ayaz için ise Öykü’nün dünyasına girmesi gönlünü kaptırma riski de taşıyan eğlenceli bir oyun halini almıştır.

Öykü hayallerine ulaşmak için çabalarken mahalle ve insanları değişim rüzgarları ile savrulurlar.

Kiraz mevsimi değişimin de mevsimidir.

Kiraz mevsimi oyuncuları

- Kiraz mevsimi Mete (Dağhan gülegeç ) Kimdir tıklayın

- Kiraz mevsimi Ayaz (Serkan çayoğlu) Kimdir Tıklayın

- Kiraz mevsimi öykü ( Özge gürel) Kimdir

- Kiraz mevsimi Şeyma ( nilperi şahinkaya) kimdir

- Kiraz mevsimi Sibel Korkmaz (Fatma Toptaş ) Kimdir

- Kiraz mevsimi Emre Yiğit (Aras Aydın) Kimdir

- Kiraz mevsimi İlker Korkmaz (Serkan Börekyemez) Kimdir

- Kiraz mevsimi Dizisi Burcu Uyar ( Nihal Işıksaçan) Kimdir

 

 Kiraz mevsimi dizisi oyuncuları, kiraz mevsimi dizisinde kim oynuyor, kiraz mevsimi dizi oyuncuları, kiraz mevsiminde kimler hangi rolde, kiraz mevsimi dizisinde kim rol alıyor, kiraz mevsmi ne zaman başlıyor, dizi hangi kanalda, kiraz mevsimi yeni bölümleri, kiraz mevsimi oyuncuları

 

Filed in: Diziler Tags: , , , ,

You might like:

Kiraz Mevsimi Mete (Dağhan Külegeç ) Kimdir Kiraz Mevsimi Mete (Dağhan Külegeç ) Kimdir

Yorum yazın

You must be Logged in to post comment.

© 2014 Güncel bilgilerin adresi – kaarga.com. All rights reserved. XHTML / CSS Valid.